ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
για την ανάδειξη Διευθυντή/Διευθύντριας Επιμόρφωσης
του Κέντρου Επιμόρφωσης και Διά Βίου Μάθησης (Κ.Ε.ΔΙ.ΒΙ.Μ.) του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

Η ΠΡΥΤΑΝΗΣ του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων αποφασίζει τα κάτωθι:
1. Προκηρύσσεται δημόσια πρόσκληση προς την ακαδημαϊκή κοινότητα του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων για την ανάδειξη Διευθυντή/Διευθύντριας Επιμόρφωσης του Κέντρου Επιμόρφωσης και Διά Βίου Μάθησης του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, με τριετή θητεία, παράλληλη με αυτή του Συμβουλίου του Κέντρου.Ως Διευθυντής/ντρια Επιμόρφωσης δύναται να ορίζεται μέλος Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού (Δ.Ε.Π.), Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.) ή Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) του Α.Ε.Ι. με εμπειρία στον σχεδιασμό, την υλοποίηση ή αξιολόγηση έργων εκπαίδευσης, επιμόρφωσης και κατάρτισης. Ο Διευθυντής δεν δικαιούται επιπλέον αμοιβή ή αποζημίωση για την άσκηση των καθηκόντων του.

2. Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι/ες για την πλήρωση της θέσης του/της Διευθυντή/Διευθύντριας Επιμόρφωσης του Κέντρου Επιμόρφωσης και Διά Βίου Μάθησης του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, οι οποίοι/ες πληρούν τις προϋποθέσεις των σχετικών διατάξεων, να υποβάλουν την αίτηση υποψηφιότητάς τους, στο Κέντρο Επιμόρφωσης και Διά Βίου Μάθησης του Π.Ι. έως και την Δευτέρα, 27 Μαρτίου 2023 και ώρα 15:00., αποκλειστικά ηλεκτρονικά μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση kedivim@uoi.gr.

Πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο για να κατεβάσετε την Αίτηση Υποψηφιότητας σε μορφή word:
ΑΙΤΗΣΗ υποψηφιότητας σε μορφή word

Δείτε αναλυτικά την Πρόσκληση πατώντας πάνω στον παρακάτω σύνδεσμο:
ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ (Αριθμ. Πρωτ. 13394/Ημερ. 17-3-2023)