Επίσκεψη εργασίας στον εταίρο του προγράμματος Leonardo, Ινστιτούτο ICRA (Catalan Institute for Water Research), Girona, Spain (27/5/2012)

Συνάντηση με το Διευθυντή του Ινστιτούτου Prof. Damia Barcelo και τους επιβλέποντες των εκπαιδευόμενων του προγράμματος Leonardo Da Vinci: Jaume Alemany, Head of the R&D&i ICRA's Office, Vicenç Acuña, ICRA Marie Curie Researcher - Resources and Ecosystems Research Area και Sara Rodríguez-Mozaz, ICRA junior researcher - Water Quality Research Area. Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στο περιθώριο της συμμετοχής της κας Μαρίας Παπαδοπούλου, Υπεύθυνης Δράσεων Κινητικότητας Leonardo Da Vinci για Άτομα στην Αγορά Εργασίας στο Erasmus Staff Training Week του University of Barcelona (23/4/2012-27/4/2012).