2ο σεμινάριο Πρώτων Βοηθειών (12 Δεκεμβρίου 2015) - Σχολή Επιστημών Αγωγής

Λόγω της μεγάλης ζήτησης, το Κέντρο Δια Βίου Μάθησης (ΚΕΔΙΒΙΜ) του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων σε συνεργασία με τη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας (ΜΕΘ) του Γενικού Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Ιωαννίνων (ΓΠΝΙ) και την Ελληνική Εταιρεία Διαχείρισης Επειγόντων Περιστατικών (ΕΕΔΕΠ) θα υλοποιήσουν 2ο σεμινάριο πρώτων βοηθειών για 30 φοιτήτριες/φοιτητές της Σχολής Επιστημών Αγωγής το Σάββατο 12 Δεκεμβρίου 2015.
Για το συγκεκριμένο σεμινάριο δεν θα κατατεθούν νέες αιτήσεις. Ισχύει η κατάταξη των αιτήσεων, όπως είχε διαμορφωθεί για το 1ο σεμινάριο (7.11.2015).
Επιπλέον, θα καταβληθεί προσπάθεια ένταξης των υπόλοιπων ατόμων σε πιθανές κενές θέσεις στα σεμινάρια των άλλων Σχολών του Πανεπιστημίου, που θα οργανωθούν το 2016.

Προγραμματισμός επόμενων σεμιναρίων:

Οι ημερομηνίες σεμιναρίων πρώτων βοηθειών για τους φοιτητές των άλλων Σχολών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων θα ανακοινωθούν προσεχώς στην ιστοσελίδα του ΚΕΔΙΒΙΜ: http://dikeppee.uoi.gr/kek-current

Picture 2 first aid